Forum rodziny  Invicto

Forum rodziny Invicto

Ogłoszenie

Rekrutacja otwarta

  • Index
  •  » Łucznik +80
  •  » Podanko (przepraszam, że tutaj ale nie wiedziałem gdzie indziej :) )

#1 2012-05-27 20:09:04

Blood_Deemon

Członek

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 1
Punktów :   

Podanko (przepraszam, że tutaj ale nie wiedziałem gdzie indziej :) )

Witam. Postanowiłem napisać podanie do waszej rodziny z racji tego, że niedawno zacząłem aktywnie grać i wypadałoby znaleźć sobie rodzinę. Poziomu wystarczającego nie mam, ale zawsze warto spróbować. W końcu level można wbić.

Posiadam 74lvl, a mój nick to Blood_Deemon. Nie wiem gdzie umieścić informację o posiadanej reputacji, tak więc mam zielonego mistrza ponad 450k (wciąż rośnie)
-Ranger 35j+5
- Sin 58+9
- Destro 44+5
- Wk ( w trakcie robienia) ;P
Karty nie są najlepsze, aczkolwiek cały czas nad nimi pracuję.
* Jedyna rodzina w jakiej byłem od pół roku to ~Shiroinoikiri~. Rodzina się rozsypała z powodu małej aktywności członków, a po jej rozpadzie zrobiłem sobie przerwę na ponad miesiąc.
* Dlaczego akurat wy? Pierwszy powód to taki że Chciałbym poznawać więcej ludzi, a nowa rodzina mogłaby mi na to pozwolić. Uważam, że jesteście jedną z tych "lepszych" fam na Avalonie, dzięki czemu mógłbym się z wami rozwijać. Chociaż, jak wiadomo, nie powinno się oceniać książki po okładce.

* Mam na imię Kacper jestem z woj. Dolnośląskiego. Mam 16 lat, jednak mimo młodego wieku zachowuję się dojrzale, przynajmniej tak mi się wydaje. Czasem odbija mi palma, ale potrafię się opanować. Jak wiadomo każdy może mieć gorszy dzień. Moje zainteresowania to przede wszystkim muzyka, słuchanie jej jak i tworzenie. Mój gust muzyczny jest bardzo szeroki, aktualnie słucham głównie rocka. Lubię czytać książki. Jeśli chodzi o naukę, to w szkole radzę sobie w miarę dobrze. Chciałbym za kilka lat studiować angielszczyznę, a w przyszłości zostać tłumaczem. Co do gry, to poświęcam na nią od 3 godzin dziennie w dni robocze, do 6h w weekendy. Staram się być aktywny na Glacy i uczestniczyć w życiu rodziny. Cały czas pracuję nad moją postacią i pnę się w górę. Nie będę mówił, że wniosę do rodziny humor, bo ludzie piszą tak w co drugim podaniu, kiedy nie mają co wymyślić. Rzecz jasna nie mówię, że to coś złego. Dołączając do rodziny przytargam ze sobą swoją postać, oraz pomoc której może ona udzielić. Oczywiście na różne sposoby. Jeżeli chodzi o cele w grze, to nie mam większych. Nostale służy mi jako pewien rodzaj relaksu po męczącym dniu.


Dziękuję za przeczytanie mojego podania i liczę na pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam.

Offline

 
  • Index
  •  » Łucznik +80
  •  » Podanko (przepraszam, że tutaj ale nie wiedziałem gdzie indziej :) )
Rekrutacja otwarta

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.c-o-d.pun.pl www.gim3.pun.pl www.twmodlin.pun.pl www.crazyloop-danbalan.pun.pl www.pokelandia.pun.pl